Fiziki Güvenlik Hizmetleri

Özel Güvenlik Hizmetleri

Endüstriyel tesislerin üretim yapan tüm ünitelerinde gerek sahanın sevk ve idaresini gerekse personel araç giriş çıkışlarının düzenini sağlamak adına üst düzey güvenlik hizmeti veriyoruz.
Özel korumaya ihtiyaç duyan müşterilerimize, yakın koruma eğitimi almış silahlı-silahsız personellerimizle koruma hizmeti veriyoruz. Escort araç, şehir içi veya şehir dışı transfer ihtiyaçlarınızı donanımlı VIP araçlarımızla sağlıyoruz. Ayrıca kıymetli eşyalarınızı ulaşmasını istediğiniz yere güvenle naklediyoruz.
Alan, sektör, mekân, kurum ve kuruluş fak etmeksizin korumaya ihtiyaç duyduğunuz her yerde nitelikli özel güvenlik hizmeti veriyoruz.
AVM ve İş Merkezlerinde gerek teknolojik alt yapımız gerek sektöre has uzman ekibimizle, müşterilerinizin hoşça geçirecekleri vakitlere huzur katıyoruz.
Özel Hastane, Özel Üniversite ve Özel Okul gibi insan yoğunluğunun çok fazla olduğu projelerde, Risk Analizini gerçekleştirip, oluşabilecek kargaşaları en aza indirgeyip, tesisin işleyişini kolaylaştırıyoruz.
Otel ve tatil köylerinde konaklayan misafirlerinizin, en rahat ve en güvenli şekilde tatillerini geçirmeleri için dil konusunda yeterli ve donanımlı personellerimizle hizmet sunuyoruz.
Hareketin yüksek olduğu tesislerde; çevre güvenliği, giriş çıkış kontrolü, arama operasyonu yönetimi, güvenlik kontrol noktası, devriye hizmetleri ve araç trafiği yönlendirmesiyle operasyonel faaliyetleri daha güvenli hale getiriyoruz.
Ağbaba Özel Güvenlik olarak, elektronik ekipmanlar desteği ile yaşam alanlarınızda insan giriş çıkışların denetlenip kayıt altına alınması, araç trafiğinin kontrolü, kamera sistemi ile saha takibi, devriye tur sistemlerimizle kontrollü alan hakimiyetiyle bütünleşik bir güvenlik anlayışı sunuyoruz.
Konser, etkinlik, festival, spor müsabakaları vb. organizasyonlarda tüm alanın bir koruma planı doğrultusunda kontrolü, katılımcı yönlendirilmesi, bilet kontrolünün denetlenmesi, elektronik cihazlarla üst taramasının sağlanması gibi güvenlik ihtiyaçları doğrultusunda tam koruma sağlıyoruz. Bu tür büyük etkinliklerde oluşabilecek güvenlik açıklarını en aza indirgiyoruz.
Hemen Bizimle İletişime Geçin
Telefon Numarası : 0 (232) 446 0 446